+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu
Mokymai ir konsultacijos

autodesk-mokymai

Mūsų įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, specializuojantys mechanikos ir baldų gamybos srityse. Sukauptomis žiniomis bei nauja patirtimi mes visada dalinamės su savo klientais, kad pastarieji lygiagrečiai judėtų su naujausiomis technologijomis.
Prieš pradėdami mokymus ar teikti konsultacijas mes, visų pirmiausia, siekiam išsiaiškinti kliento darbo specifiką, jo poreikius, esančias problemas bei lūkesčius ir tik tuomet sudarome tikslinę mokymų programą. Tokiu būdų išvengiama tradicinių, monotoniškų ir dažnai kliento poreikius neatitinkančių mokymo ar konsultavimo paskaitų.
Be to, taupydami klientų laiką, mes didžiąją dalį savo rengiamų mokymų ir konsultacijų atliekame internetu (angl. webinar). Tokie mokymai taupo ne tik klientų ir mūsų laiką, bet ir lengvai leidžia į vieną vietą surinkti didelę auditoriją. Asmeniniai mokymai taip pat dažniausiai atliekami internetu.
Kiekvienas asmuo, išklausęs mokymo kursus apie mūsų imonės sukurtą projektavimo programinę įrangą Woodwork for Inventor arba Woodwork for Inventor +CAM, gauna tai patvirtinantį sertifikatą, kurį toks asmuo gali peržiūrėti ir parsisiųsti paspaudęs čia.