+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu

JoinerCAD

Baldų projektavimo programa

Joinercad logotipas

20 metų patirtis CAD/CAM srityje mus išmokė, kad paprastų dalykų projektavimui reikia naudoti nebrangią, lengvai įsisavinamą ir paprastai valdomą projektavimo sistemą. Tai ypač aktualu mažoms įmonėms ir tiems, kurie dirba sau. Autodesk Fusion 360 yra labiausiai pasaulyje populiarėjanti 3D projektavimo programinė įranga, tačiau jai trūksta tam tikro specifinio funkcionalumo, skirto baldininkams. Mes tikime, kad mūsų kuriamas šios programos plėtinys JoinerCAD yra geras įrankis, kuris gali patenkinti baldininkų poreikius ir būti naudojamas jų kasdieninėje darbinėje veikloje.

JoinerCAD turi specifinius baldininkams skirtus funkcionalumus, kurie leidžia baldo detalėms priskirti užpildo ir dangos medžiagų grupes, valdyti jų tekstūros kryptį bei užlaidas. Ir galiausiai, sugeneruoti išsamią specifikaciją (BOM), kuri reikalinga suprojektuoto baldo gamybai užleisti.

Jeigu norite išbandyti ar naudoti JoinerCAD plėtinį, tai pirmiausia savo kompiuteryje reikia būti įsidiegus Fusion 360 projektavimo programą, kurios bandomają versiją galite parsiųsti iš čia.

Tuo tarpu jeigu jūs jau naudojate Fusion 360 projektavimo programą, tai tuomet galite tiesiai eiti prie JoinerCAD plėtinio parsisiuntimo ir įsidiegimo.