+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu
Gamybai

Mes konsultuojame, tiekiame bei diegiame automatizuoto projektavimo programas daugeliui Lietuvos mašinų ir prietaisų pramonės įmonių. Padedame tiek individualiai dirbantiems inžinieriams, tiek ir įmonėms. Keisdamiesi žiniomis ir bendradarbiaudami mūsų klientai tampa stipresni už tuos, kurie visas problemas bando spręsti patys.

Vidutinis darbo našumas Lietuvos mašinų ir prietaisų pramonės įmonėse dar gerokai atsilieka nuo ES senbuvių. Jei anksčiau maža darbo jėgos kaina ir dideli gamybiniai pajėgumai dar leisdavo kai kurioms iš jų konkuruoti rinkoje, tai šiuo metu įmonės, kurios neinvestavo į naujas technologijas arba tai darė netinkamai, jau bankrutavo arba yra labai pažeidžiamos. Praktika rodo, kad geriausiai investicijos panaudojamos tada, kai į pagalbą pasitelkiamas patikimas partneris – kompanija, kuri dirba šioje srityje ne vienerius metus.


autodesk-inventor-2014-logo

Parametrinė 3D projektavimo programa Autodesk Inventor

Autodesk Inventor 3D modelių kūrimo CAD sistema, siūlo išsamų ir lankstų programinės įrangos rinkinį trimačiam (3D) mechanikos projektavimui, produktų imitavimui (simuliavimui) bei įrankių kūrimui.

product-design-suite-2015

Programų paketas Autodesk Product Design Suite

Autodesk Product Design Suite – tai programų rinkinys susidedantis iš 3D projektavimo, vizualizacijos ir simuliacijos įrankių, leidžiančių greičiau ir lengviau paruošti bei pateikti geresnius produktus. Rinkinį sudaro du programų paketai: „Premium“ ir „Ultimate“.

Vault

Duomenų valdymo programinė įranga Autodesk Vault

Autodesk Vault centralizuota duomenų valdymo programinė įranga, kuri leidžia darbo grupėms saugiai tvarkyti ir saugoti projekto duomenis ir susijusius dokumentus.

assembly copier

Gaminio kopijavimo programa Assembly Copier

Assembly Copier – tai programa skirta kopijuoti Autodesk Inventor programinėje įrangoje suprojektuotų gaminių failus.