Kas yra Woodwork for Inventor?

„Woodwork for Inventor“ yra medžio apdirbėjams sukurta baldų projektavimo programa, visiškai integruota į „Autodesk Inventor“. Ką jis pateikia, ko negali pateikti paprastas „Autodesk Inventor“? Nors „Autodesk Inventor“ yra labai galingas dizaino variklis, jis nesuteikia įrankių konkrečioms pramonės šakoms, pavyzdžiui, baldų dizaino pramonei. Mes suprantame specifinius medžio apdirbėjų poreikius ir tai, kuriems įprastos modeliavimo darbo eigos aspektams atlikti jiems prireiktų daugiausiai laiko. Mes tam sutelkėme dėmesį su „Woodwork for Inventor“. Mūsų programinė įranga yra sukurta remiantis griaučių modeliavimo projektavimo metodu, kuris idealiai tinka sparčiam plokščių dizaino prototipų pobūdžiui.

Woodwork

Woodwork for Inventor - ką jis gali, ko negali Autodesk Inventor?

„Woodwork for Inventor“ yra medžio apdirbėjams sukurta baldų projektavimo programa, visiškai integruota į „Autodesk Inventor“. Ką jis pateikia, ko negali pateikti paprastas „Autodesk Inventor“? Nors „Autodesk Inventor“ yra labai galingas dizaino variklis, jis nesuteikia įrankių konkrečioms pramonės šakoms, pavyzdžiui, baldų dizaino pramonei. Mes suprantame specifinius medžio apdirbėjų poreikius ir tai, kuriems įprastos modeliavimo darbo eigos aspektams atlikti jiems prireiktų daugiausiai laiko. Mes tam sutelkėme dėmesį su „Woodwork for Inventor“. Mūsų programinė įranga yra sukurta remiantis griaučių modeliavimo projektavimo metodu, kuris idealiai tinka sparčiam plokščių dizaino prototipų pobūdžiui.

Daugiau apie Inventorių - čia

Woodwork baldų projektavimo programa

Kas pakelia "Woodwork for Inventor" į kitą lygį, yra „iBox“ technologija. Jis sukurtas naudojant iš anksto nustatytus mazgus, kuriuose įmontuota medžio apdirbimo funkcija. „iBox“ leidžia pasitempti, susitraukti ir viskas priklauso nuo jūsų nustatytų projektavimo sąlygų. Ir vartotojas gali parašyti arba paskelbti savo standartinį produktą „iBox“ technologijoje. Be to, vartotojai gali sukurti savo „iBox“ biblioteką, kuri bus pagrindinis pranašumas.

Medienos dirbiniai, skirti „Inventor“, yra labai lankstūs tvarkant medienos medžiagas, tai leidžia dirbti su įvairiais medžiagų profiliais ir dengti medžiagų rūšimis.

Vieninga aparatūros elementų biblioteka su automatiniu komponentų išdėstymu, automatiniu skylių armatūros ir jungčių sujungimų formavimu ir atimimu. Automatinis baldų dizaino pramonėje pritaikyto BOM („Bill of Materials“) generavimas. Automatinis piešinių generavimas. CNC programos ir daug daugiau - visa tai aprašyta „Woodwork for Inventor“.

Jį naudoja perspektyviausi ir prestižiškiausi pasaulio dizaineriai. Įspūdingas universalumas ir pramonės šakų, kuriose naudojama „Woodwork for Inventor“, įvairovė - italų boutique baldų dizaineriai, gyvenamųjų virtuvių dizaineriai, komercinės parduotuvių montuotojai.

„Woodwork for Inventor“ kalba šiomis kalbomis: anglų; prancūzų; vokiečių; rusų; lenkų; italų; ispanų kalbomis

Mes siūlome

Woodwork for Inventor, jei: