Woodwork baldų projektavimo programa

„Woodwork for Inventor“ yra baldų gamintojams sukurta baldų projektavimo programa, visiškai integruota į „Autodesk Inventor“. Ką jis pateikia, ko negali pateikti paprastas „Autodesk Inventor“? Nors „Autodesk Inventor“ yra labai galingas projektavimo sistema, ji neįvertina baldų projektavimo ypatumų. Mes suprantame specifinius medžio apdirbėjų poreikius ir tai, kuriems įprastos modeliavimo darbo eigos aspektams atlikti jiems prireiktų daugiausiai laiko. Mes tam sutelkėme dėmesį su „Woodwork for Inventor“. 

Woodwork

Woodwork for Inventor - ką jis gali, ko negali Autodesk Inventor?

„IBox“ technologija pakelia jį į kitą lygį. Jis pastatytas naudojant iš anksto sukurtais surinkimais, kuriuose tam tikras funkcionalumas. „iBox“ leidžia ištempti, susitraukti ir visa tai priklauso nuo jūsų nustatytų projektavimo sąlygų. Taip pat, vartotojas turi galimybę dalintis ar publikuoti savo standartinį produktą „iBox“ technologijoje. Ilgainiui vartotojas gali sukurti savo „iBox“ biblioteką, kuri tampa dideliu pranašumu siekiant didinti projektavimo greičius ir tikslumą.

Woodwork for Inventor yra labai lankstus kalbant apie medžiagų valdymą. Jis leidžia dirbti su bet kokiais medžiagų profiliais ir dangų medžiagomis.

Suvienodinta furnitūros elementų biblioteka su automatiniu komponentų išdėstymu, automatiniu skylių iškirtimu, jungiamosiomis detalėmis ir junginiais. Automatinis baldų dizaino pramonei pritaikytų BOM („Bill of Materials“) generavimas. Automatinis brėžinių generavimasCNC programos idar daugiau – visa tai apgavota ir įtraukta į „Woodwork for Inventor“.

Mes siūlome

Woodwork for Inventor, jei:

Jūs gaminate sudėtingus baldus iš skirtingų medžiagų