+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu

Woodwork for Inventor

Baldų projektavimo programa

Logo - Black

Tai Autodesk Inventor mechanikos projektavimo programos įskiepis, kuris šią programinę įrangą paverčia baldų ar kitų medžio gaminių kompiuterinio projektavimo darbo vieta. Su šios baldų projektavimo programos kompleksu konstruktorius tampa našesnis, tikslesnis, daro mažiau klaidų ir jam daugiau laiko lieka darbo kūrybai, automatizuojant rutininius skaitmeninės informacijos suruošimo darbus, reikalingus gamybos užleidimui.

Woodwork for Inventor – papildomai galingoms Autodesk Inventor modeliavimo funkcijoms prideda dar šias savybes:

  1. Manipuliavimas baldų ir medžio konstrukcijoms būdingais detalių tipais ir medžiagomis. Kiekviena gaminio sukonstruota detalė gali būti paskelbta masyvo, plokštės arba profilio tipo detale. Atitinkamai joms gali būti priskiriamos medžiagos, papildomai nurodomos kantuotos briaunos. Detalė gali turėti keičiamą tekstūros kryptį bei papildomas ruošinio užlaidas ir į tai yra atsižvelgiama automatizuotai generuojant specifikacijas.
  2. Patogus ir spartus furnitūros išdėstymas gaminio konstrukcijos kontekste ir automatizuotas kiaurymių iškirtimas detalėse pagal išdėstytą furnitūrą.
  3.  Automatizuotas specifikacijų generavimas į MS Excel failą. Sistema automatizuotai generuoja visą pluoštą informacijos reikalingos gamybos užleidimui. Tai bendras detalių sąrašas su gabaritais, plokštės tipo detalių sąrašas sukirpimui, detalių sąrašas su kantavimo legenda, medžiagų suvestinė ir gaminio surinkimo specifikacija. Woodwork for Inventor leidžia modifikuoti specifikacijų šablonus ir taip išvedamą informaciją priderinti savo reikmėms.
  4. Galimas automatizuotas informacijos perdavimas į tokias optimalaus supjovimo programas kaip Cutting 3 arba CutRite.
  5.  Automatizuotas detalių projekcijų generavimas ir automatizuotas kantų bei tekstūros krypties žymėjimas brėžiniuose.

Woodwork for Inventor +CAM – tai Woodwork for Inventor konfigūracija, kuri leidžia automatizuotai, remiantis Autodesk Inventor 3D detalės modeliu, paruošti programas CNC apdirbimui. Paruošimo metu atsižvelgiama į detalės pastatymą staklėse, staklių užkrovimą įrankiais, detalės ruošinio gabaritus ir korekcijas dėl detalės kantavimo.

Woodwork for Inventor naudojimas baldų gamybos įmonės veikloje ženkliai paspartina informacijos paruošimą gamybos užleidimui, sumažina klaidų skaičių, daro teigiamą įtaką pačiam gamybos procesui.