+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu

Autodesk Inventor

Parametrinė trimačio projektavimo programa

autodesk-inventor-2014-logo

Autodesk Inventor 3D modelių kūrimo CAD sistema, siūlo išsamų ir lankstų programinės įrangos rinkinį trimačiam (3D) mechanikos projektavimui, produktų imitavimui (simuliavimui) bei įrankių kūrimui. Programa padeda įmonėms kurti geresnius produktus, sumažinti plėtros kaštus, greičiau patekti į rinką.

Ši programa tinka ir baldų projektavimui, tačiau tam tikrų tik baldų projektavimui ir gamybai būdingų reikalavimų ši programa negali patenkinti. Mūsų komanda sukūrė tam tikrus įskiepus (angl. Add-on), kurie Autodesk Inventor padaro puikiu įrankiu baldų gamintojams. Čeli APS sukurtos baldų projektavimo programos Woodwork for Inventor,  Woodwork for Inventor +CAM ir gaminio kopijavimo programa Assambly Copier.

10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA RINKTIS „Autodesk Inventor“

1. Skaitmeninis prototipas
Autodesk Inventor programinė įranga suteikia jums galimybę kurti ir testuoti užbaigtą gaminį dar prieš pradedant jo gamybą. Inventor programinė įranga leidžia lengvai integruoti turimus 2D AutoCAD brėžinius į trimatę aplinką.

2. Inžinerinio projektavimo produktyvumas
Inventor programinė įranga siūlo įvairias priemones, kurios leidžia supaprastinti perėjimą iš 2D į 3D projektavimą bei vartotojams tapti produktyviais. Paprastai naudojami įrankiai leidžia įsitikinti, kad kiekviena dalis ir komponentas dera kartu.

3. Projektavimo automatizavimas
Autodesk Inventor programinė įranga sutaupo daug laiko, nes leidžianti automatiškai sukurti detalių ir konstrukcijų brėžinius su matmenimis, o ne rankiniu būdu atlikinėti šiuos darbus.

4. Vizualizacijos galimybės
Autodesk Inventor Professional programa suteikia įrankius, kurie laidžia kurti animacijas Autodesk Inventor projektavimo aplinkoje. Juo galima sukurti itin aukštos kokybės surenkamosios konstrukcijos vaizdus ir animaciją.

5. Įdirbio panaudojimas
Autodesk Inventor padidina jau sukurto projekto panaudojimo galimybes, todėl failų skaitymas ir rašymas iš kitų CAD programų tampa patogesnis. Su naudojamu DWG formatu, Inventor vartotojai gali dalintis konstrukcinius duomenis efektyviau ir tiksliau. Inventor leidžia vartotojams integruoti AutoCAD brėžinius ir 3D CAD duomenis į vieną galutininį produktą.

6. Brėžiniai ir dokumentacija
Lengva kurti ir dalintis gamybai paruoštus brėžinius tarp gamybos grupių ir išorės tiekėjų. Autodesk Inventor programinė įranga leidžia sukurti inžinerinius ir gamybos dokumentus pagal patvirtintus skaitmeninius prototipus. Tai padeda sumažinti klaidų skaičių ir pateikti projektą per trumpesnį laiką. Inventor leidžia sukurti bet kokius 2D ir 3D DWG formato brėžinius.

7. Paprastas modeliavimas
Autodesk Inventor Professional programinė įranga suteikia galimybę optimizuoti ir patvirtinti produkto naudingumo koeficientą, dar prieš pradedant jo gamybą. Išsami modeliavimo aplinka pasitarnauja kinematinei judesio, atsikrų dalių statinei ir modalinei elementų, junginių bei atraminių rėmų analizei.

8. Autodesk 360
Autodesk prenumeratoriams nemokamai suteikiama Autodesk 360 funkcija leidžia padidinti mobilumą, pagerinti bendradarbiavimą, palengvinti projektuotojų darbą. Sukurtus brėžinius galima automatiškai išsaugoti interneto debesyse (angl. Cloud) ir juos bet kada parsisiųsti iš bet kurios darbo vietos. Ši galimybė leidžia lengvai kurti aukštos kokybės produktus ir sumažinti kaštus.

9. Integruotas duomenų valdymas
Autodesk Inventor taip pat turi Autodesk Vault centralizuotą duomenų valdymo programinę įrangą, kuri leidžia darbo grupėms saugiai tvarkyti ir saugoti projekto duomenis ir susijusius dokumentus.

10. Pilnai išbaigtas projektas
Autodesk Inventor Professional suteikia galimybę greitai ir tiksliai išdėstyti trasų sistemas, projektuoti vamzdynų ir kabelių išdėstymą 3D modeliuose. Inventor Professional automatizuoja pagrindinius projekto aspektus, todėl galite greitai sukurti ir patvirtinti projektą, mažinti klaidų skaičių ir gerinti formų našumą.

Savybės Autodesk Inventor AutoCAD
Inžinerinis projektavimas
Skaitmeninių prototipų projektavimas +
3D mechaninis projektavimas +
3D dalių modeliavimas +
Didelių junginių projektavimas +
Taisyklėmis pagrįstas projektavimas / automatizavimas +
Standartinė biblioteka +
Plastikinių dalių projektavimas +
Lakštinio metalo projektavimas +
Rėmų ir virinimo konstrukcijų projektavimas +
Vizualizacija
Realaus laiko projekto vizualizacija +
Modeliavimo ir projekto patvirtinimas
Taškų debesų įrankiai + +
Medžiagų parinkimas atsižvelgiant į  poveikį aplinkai ir ekonomiškumą +
Junginio susikirtimo ir trukdžių nustatymas +
Tinkamumo gamybai patikrinimas +
Projekto analizė +
Bendravimas ir duomenų dalyjimąsis
DWG, DWF ir pdf failų peržiūros ir žymėjimo įrankiai + +
3D projektų lengvas naudojimąsis tinkle + +
Statybos informacijos modeliavimo sąveika + +
Dokumentacija
Profesionalus parengimas ir dokumentacijos įrankiai +
Automatinis brėžinių peržiūros kūrimas +
Specifikacijų generavimas +
Klientų palaikymo tarptautiniai standartai +
Duomenų valdymas
Produkto duomenų valdymas + +
Konfigūruojamas duomenų saugumas +
Kelių vartotojų /konkurtentų projektas +
Automatizuotas projektavimo organizavimas +
Paprastas administravimas +
Prenumerata
Atnaujinimai + +
Lanksčios licencijos + +
Techninė pagalba + +