+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu
Baldų projektavimui

Būdami projektavimo programinės įrangos pardavėjai ir diegėjai bei daugiau nei 10 metų dirbdami su baldų rinka, mes susidūrėm su įvairiomis programinėmis įrangomis, naudojamomis baldų projektavimui. Tai leido apibendrinti jų privalumus – trūkumus bei suformuoti reikalavimus specializuotai programinei įrangai, kuri geriausiai atitiktų baldų gamintojų poreikius.

Šiandien mes kuriame tokią baldų projektavimo programą, kuri baldų gamintojams leidžia ženkliai padidinti produktyvumą, taupyti laiką ir išvengti brangiai kainuojančių klaidų.


Woodwork for Inventor

Baldų projektavimo programa Woodwork for Inventor

Woodwork for Inventor – tai Autodesk Inventor mechanikos projektavimo programos įskiepis, kuris šią programinę įrangą paverčia baldų ar kitų medžio gaminių kompiuterinio projektavimo darbo vieta.

autodesk-inventor-2014-logo

Parametrinė 3D projektavimo programa Autodesk Inventor

Autodesk Inventor 3D modelių kūrimo CAD sistema, siūlo išsamų ir lankstų programinės įrangos rinkinį trimačiam (3D) mechanikos projektavimui, produktų imitavimui (simuliavimui) bei įrankių kūrimui.

Autodesk-AutoCAD

Universali automatizuoto projektavimo programa AutoCAD

AutoCAD – tai populiariausia pasaulyje grafinė automatizuoto projektavimo sistema, skirta sudėtingų dvimačių (2D) ir trimčių (3D) erdvinių konstrukcijų modeliavimui, braižymui, vizualizacijos kūrimui, dokumentacijos ruošimui bei duomenų dalijimuisi.

SketchUp Pro

3D projektavimo programa SketchUp

SketchUp – tai Trimble kompanijai priklausanti trimačių modelių kūrimo CAD sistema, kuri pastaruoju metu itin sparčiai populiarėja architektų ir dizainerių tarpe. Su SketchUp galite dekoruoti savo kambarį. Sukurti naujus baldus.

Bomizer

Baldų ir interjero projektavimo programa Bomizer

Bomizer – tai populiarios Trimble SketchUp 3D projektavimo programos priedas. Jis yra nedidelių baldų gamybos ar medžio gaminius gaminančių įmonių konstruktorių arba baldų pardavimo salonų dizainerių darbo įrankis.

PRO100

Baldų ir interjero projektavimo programa Pro100

Pro100 – tai savarankiška programa, skirta baldų ir interjero projektavimui. Programa išsiskiria savo paprasta ir aiškia vartotojo aplinka (lietuviška vartotojo aplinka), turi plačią baldų, elementų ir dangų biblioteką.

Cutting 3

Optimalaus išpjaustymo programa Cutting 3

Programa skirta optimalaus išpjaustymo schemų sudarymui. Programa naudoja ypatingai greitą ir efektyvų algoritmą ruošiniams išdėstyti plokštėje. Ši programa tinka tiek stambioms, tiek ir smulkioms ruošinių partijoms.

assembly copier

Gaminio kopijavimo programa Assembly Copier

Assembly Copier – tai programa skirta kopijuoti Autodesk Inventor programinėje įrangoje suprojektuotų gaminių failus.