Kodėl būtina pratęsti Autodesk prenumeratą?

Kodėl būtina pratęsti Autodesk prenumeratą?

Autodesk prenumeratos pratęsimas

Autodesk prenumerata (angl. Maintenance plan) tai prie programinės įrangos prijungtas paslaugų priedas, kuris suteikia teisę į tam tikrus privalumus. Kadangi Autodesk galutinai panaikino naujų nuolatinių licencijų įsigyjimą 2016 m. Liepos mėnesį, automatiškai buvo panaikintas ir naujų prenumeratų įsigyjimas. Tačiau tie, kurie pratęsinėjo metinę prenumeratą ir toliau gali, o mes ir primygtinai rekomenduojame tai daryti toliau dėl šių priežasčių:

Neizoliuosite turimos programinės įrangos esamoje versijoje

Laiku nepratęsę prenumeratos automatiškai prarasite galimybę kadanors atnaujinti turimos programinės įrangos versiją. Kadangi tiek atnaujinimai, tiek naujos permanentinės licencijos, tiek pavėluotas prenumeratos prijungimas (už tam tikrą mokestį prenumeratą galima buvo pratęsti per 360 dienų nuo prenumeratos galiojimo pabaigos) buvo panaikinti – vienintelė galimybė gauti naujas versijas yra laiku atnaujinti prenumeratą.

Kitu atveju prireikus atnaujinti programinę įrangą – mūsų patirtis rodo, kad taip nutinka dažniausiai atsinaujus operacinei sistemai ar kai „prispaudžia“ iš išorės gaunama informacija, kurios sena versija neperskaito – vienintelis kelias nuomoti naujas darbo vietas, kas veda prie kitos priežasties, kodėl būtina pratęsti prenumeratą.

Metinė prenumerata kainuoja pigiau nei naujos licencijos nuoma

Autodesk kainų politika turi tendenciją labai dažnai keistis, tačiau kolkas ir mūsų žiniomis artimiausią laikotarpį metinė prenumerata yra ir bus gerokai, (kai kuriais atvejais kone dvigubai) pigesnis programinės įrangos prenumeratos atnaujinimo variantas.

Prenumeratos teikiami privalumai

Čia reikėtų pasakyti, kad žemiau išvardytus privalumus turi ir nuomojama programinė įranga.

  • Prieiga prie naujausios programinės įrangos. Tai jau anksčiau minėta galimybė atnaujinti versijas ir gauti pataisymus (angl. Update);
  • Naudokitės kai reikia ir kur reikia. Prenumerata sureikia galimybę naudotis:
    • Namų licencija. Galite instaliuoti programinę įrangą namų kompiuteryje;
    • Programine įranga užsienyje.
    • Trimis senesnėmis versijomis nei naujausia.
  • Prenumeratoriai gali net keliais kanalais kreiptis į atstovus (mus) ar tiesiai į Autodesk prašydami pagalbos licencijavimo, instaliacijos ar panašiais klausimais.
  • Autodesk Cloud erdvė ir papildomos programėlės. Prisijungus į savo Autodesk paskyrą (Autodesk Account) pastebėsite, kad turite 25 Gb debesų erdvės (neturintys preneratos turi tik 5 Gb) ir įvairias papildomas programėles priklausomai nuo jūsų naudojamos programinės įrangos.

Įvertinus visus aspektus visiškai aišku, kodėl būtina pratęsti Autodesk prenumeratą, jei norite sutaupyti dabar ir ateityje.

Daugiau informacijos apie Autodesk prenumeratas galite gauti susisiekę su mumis telefonu (85) 262 7490 arba el. paštu info@cadteam.lt

admin

Website: