Apie JoinerCAD

Mūsų 20 metų CAD / CAM patirtis išmokė mus naudoti nebrangias, lengvai valdomas, lengvai naudojamas ir lengvai išmokstamas projektavimo sistemas paprastiems dalykams kurti. Tai ypač pasakytina apie mažus baldų gamintojus - paprastai šeimos verslą ir tuos, kurie dirba savarankiškai. „Fusion 360“ dizaino sistema yra beveik tobula tokiems vartotojams, tačiau joje trūksta specifinių ir labai unikalių funkcijų, kurios būtinos baldų gamintojams / dizaineriams. Mes tikime, kad mūsų pratęsimas yra gera priemonė siekiant patenkinti šiuos medienos apdirbimo reikalavimus ir bus naudojama jūsų kasdieniame gyvenime. 

„JoinerCAD“ palaipsniui išsklaido visas abejones dėl „Fusion 360“ programinės įrangos tinkamumo baldų gamintojams / dizaineriams.

 

KĄ JOINERCAD GEBA?

Medienos apdirbimo medžiagų paskyrimas


„JoinerCAD“ prideda papildomą funkciją prie „Fusion 360“ programinės įrangos, kuri leidžia vartotojui lengvai ir vizualiai priskirti užpildo ir dangos medžiagų grupes (medžio masyvas, lenta, laminuota lenta, daugiasluoksnė lenta, strypas, darbalaukis, fanera / plėvelė, kraštų juostos, dažai). dalys.

Dalių ir ruošinio dydžio skaičiavimasMedienos apdirbimo medžiagų paskyrimas


Atsižvelgiant į projektavimo situaciją, kai kuriais atvejais projektuotojui gali būti patogiau suprojektuoti dalį, o kitais atvejais. Naudojant „JoinerCAD“, paprasta nurodyti, ar per didelis dydis turi būti skaičiuojamas kaip priedas prie CAD modelio, ar įtrauktas į CAD modelį.

Bill of Materials (BOM) sugeneravimas


Generuoti BOM yra viena iš labiausiai varginančių, tačiau neatsiejama baldų projektavimo proceso dalis. Čia gali atsirasti žmogiškojo faktoriaus klaidų ir sukelti brangių klaidų.