Autodesk Inventor 3D modelių kūrimo CAD sistema

Ši sistema siūlo išsamų ir lankstų programinės įrangos rinkinį trimačiam (3D) mechanikos projektavimui, produktų imitavimui (simuliavimui) bei įrankių kūrimui. Programa padeda įmonėms kurti geresnius produktus, sumažinti plėtros kaštus, greičiau patekti į rinką.

Ši programa tinka ir baldų projektavimui, tačiau tam tikrų tik baldų projektavimui ir gamybai būdingų reikalavimų ši programa negali patenkinti. Mūsų komanda sukūrė tam tikrus įskiepus (angl. Add-on), kurie Autodesk Inventor padaro puikiu įrankiu baldų gamintojams. Čeli APS sukurtos baldų projektavimo programos Woodwork for Inventor,  Woodwork for Inventor +CAM ir gaminio kopijavimo programa Assambly Copier.

9 Priežastys rinktis

„Autodesk Inventor“

1. Skaitmeninis prototipas

Autodesk Inventor programinė įranga suteikia jums galimybę kurti ir testuoti užbaigtą gaminį dar prieš pradedant jo gamybą. Inventor programinė įranga leidžia lengvai integruoti turimus 2D AutoCAD brėžinius į 3D modelių kūrimo CAD sistema

2. Inžinerinio projektavimo produktyvumas

Inventor programinė įranga siūlo įvairias priemones, kurios leidžia supaprastinti perėjimą iš 2D į 3D projektavimą bei vartotojams tapti produktyviais. Paprastai naudojami įrankiai leidžia įsitikinti, kad kiekviena dalis ir komponentas dera kartu.

3. Projektavimo automatizavimas

Autodesk Inventor programinė įranga sutaupo daug laiko, nes leidžianti automatiškai sukurti detalių ir konstrukcijų brėžinius su matmenimis, o ne rankiniu būdu atlikinėti šiuos darbus.

4. Vizualizacijos galimybės

Autodesk Inventor Professional programa suteikia įrankius, kurie laidžia kurti animacijas Autodesk Inventor projektavimo aplinkoje. Juo galima sukurti itin aukštos kokybės surenkamosios konstrukcijos vaizdus ir animaciją.

5. Įdirbio panaudojimas

Autodesk Inventor padidina jau sukurto projekto panaudojimo galimybes, todėl failų skaitymas ir rašymas iš kitų CAD programų tampa patogesnis. Su naudojamu DWG formatu, Inventor vartotojai gali dalintis konstrukcinius duomenis efektyviau ir tiksliau. Inventor leidžia vartotojams integruoti AutoCAD brėžinius ir 3D CAD duomenis į vieną galutininį produktą.

6. Brėžiniai ir dokumentacija

Lengva kurti ir dalintis gamybai paruoštus brėžinius tarp gamybos grupių ir išorės tiekėjų. Autodesk Inventor programinė įranga leidžia sukurti inžinerinius ir gamybos dokumentus pagal patvirtintus skaitmeninius prototipus. Tai padeda sumažinti klaidų skaičių ir pateikti projektą per trumpesnį laiką. Inventor leidžia sukurti bet kokius 2D ir 3D DWG formato brėžinius.

7. Paprastas modeliavimas

Autodesk Inventor Professional programinė įranga suteikia galimybę optimizuoti ir patvirtinti produkto naudingumo koeficientą, dar prieš pradedant jo gamybą. Išsami modeliavimo aplinka pasitarnauja kinematinei judesio, atsikrų dalių statinei ir modalinei elementų, junginių bei atraminių rėmų analizei. 

8. Integruotas duomenų valdymas

Autodesk Inventor taip pat turi Autodesk Vault centralizuotą duomenų valdymo programinę įrangą, kuri leidžia darbo grupėms saugiai tvarkyti ir saugoti projekto duomenis ir susijusius dokumentus.

9. Pilnai išbaigtas projektas

Autodesk Inventor Professional suteikia galimybę greitai ir tiksliai išdėstyti trasų sistemas, projektuoti vamzdynų ir kabelių išdėstymą 3D modeliuose. Inventor Professional automatizuoja pagrindinius projekto aspektus, todėl galite greitai sukurti ir patvirtinti projektą, mažinti klaidų skaičių ir gerinti formų našumą.