Tai savarankiška programa, skirta baldų ir interjero projektavimui. Programa išsiskiria savo paprasta ir aiškia vartotojo aplinka (lietuviška vartotojo aplinka), turi plačią baldų, elementų ir dangų biblioteką, kurią vartotojas pagal savo poreikius gali keisti arba papildyti.

Su Pro100 galima dirbti bet kurioje projekcijoje: plane, izometrijoje ir net perspektyvoje.

Vaizdavimo būdas nuo paprasčiausio vielinio iki foto realistinio.

Atlikus projektą gaunamas ne tik gražus ir aiškus vaizdas, bet ir informacija apie projekte esančius baldus, pjaustomų skydų sąrašą, medžiagų sąnaudas bei pačio projekto sąmatą.

Galimybė greitai keisti baldo gabaritus ir dangas, Pro100 programą padaro geru dizainerių ir pardavėjų įrankiu bendraujant su klientu. Visos dizaino idėjos ar kliento pageidavimai atvaizduojami kompiuterio ekrane, atsispindi medžiagų sąrašuose ir įvertinami sąmatoje.

Pro100 programą naudoja įvairių baldų, stumdomų durų, sandėlių įrangos gamintojai ir pardavėjai. Projekte esanti informacija gali būti perduodama į kitas projektavimo grandis.

Projekto duomenys gali būti perduodami į gamybos paruošimą - medžiagų užsakymui, gamybai - plokščių pjaustymui, briaunų kantavimui ar buhalterinei apskaitai.

Pilnos versijos

Kaina

1100€ + PVM