APIE MUS

UAB “Čeli Automatizuoto Projektavimo Sistemos“ įkurta 1999 metais. Nuo pat įkūrimo pradžios esame vieno iš pasaulyje lyderiaujančių CAD programinės įrangos kūrėjų Autodesk atstovas.

Nuo pat įkūrimo pradžios esame Autodesk Developers Network narys. Tai yra mes turime teisę kurti savo programinę įrangą Autodesk produktų pagrindu ir tam turime Autodesk palaikymą.

Skirtingai nuo kitų Autodesk atstovų, kurie tiekia bei palaiko ir kitus Autodesk siūlomų sričių produktus(architektūra/statybos, media&entertainment),  mes specializuojamės tik Autodesk gamybos sprendimuose(CAD/CAM/PDM).

KĄ MES VEIKIAME?

Tiekiame. Tiekiame ir palaikom tokius Autodesk manufacturing (MFG) produktus kaip Autodesk Inventor, Vault, Fusion, InventorCAM, Factory Design Utilities, Autocad ir kt.

Mokome. Mūsų tiekiamiems produktams atliekame mokymus. Skirtingai nuo kitų Autodesk atstovų, mes neorganizuojame bendrų mokymų klasių, bet mokymus atliekame individualiai kiekvienai įmonei. Tai leidžia tuos mokymus adaptuoti konkrečios įmonės specifikai ir suteikti būtent tai įmonei reikalingas žinias.

Konsultuojame. Ar tai būtų naujokas, ką tik išklausęs mokymus, ar jau patyręs konstruktorius, savo darbe jis visada susidurs su situacijomis kur jam prisireiks pagalbos kaip naudoti įsigytą programinę įrangą. Nuo atskiros CAD‘o funkcijos išsiaiškinimo iki siekio savo vykdomą darbą atlikti greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis – bet kokioje situacijoje mūsų inžinieriai padės.

Diegiame. Įmonės gamina įvairius produktus, naudoja įvairią įrangą ir įvairias medžiagas. Dėl to įmonės tai pačiai CAD sistemai kelia skirtingus reikalavimus. Mes padedame surasti labiausiai įmonės poreikius atitinkančius CAD naudojimo būdus(projektavimo metodikas), integruojame su kitomis įmonės IT sistemomis(verslo valdymo, technologijų ruošimo, etc.), automatizuojame rutinines projektavimo operacijas.

Kuriame programinę įrangą. Esame ne tik Autodesk produktų platintojai bet ir savo originalios programinės įrangos kūrėjai ir diegėjai. Be mūsų serijinių programinių įrangų – Woodwork for Inventor, Assembly Copier, JoinerCAD - taip pat kuriame programinę įrangą specialiems užsakovo įmonės poreikiams.

MŪSŲ KOMANDA