+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu

AutoCAD

Universali automatizuoto projektavimo programa

Autodesk AutoCAD

AutoCAD – tai populiariausia pasaulyje Autodesk kompanijos kuriama grafinė automatizuoto projektavimo sistema, skirta sudėtingų dvimačių (2D) ir trimčių (3D) erdvinių konstrukcijų modeliavimui, braižymui, vizualizacijos kūrimui, dokumentacijos ruošimui bei duomenų dalijimuisi. AutoCAD naudojama įvairiose veiklos srityse: statyboje, mechanikoje, elektrotechnikoje, baldų projektavime, kartografijoje ir kitur.

Naujosios AutoCAD 2013 programos vartotojo sąsaja tapo intuityvenė, lengviau suprantama bei paprasčiau valdoma. Su atnaujinta AutoCAD 2013 programine įranga dar patogiau išsaugoti duomenis bei dalytis jais.

Autodesk360 ryšiai

Nauji su Autodesk360 sujungiami įrankiai padės sinchronizuoti failus ir pasirinktinius parametrus. Tai taip pat apima brėžinių sinchronizavimą su jūsų internetine paskyra tiesiogiai iš AutoCAD programinės įrangos. Jūs galite eksportuoti ir talpinti failus tiesiai į savo lengvai prisijungiamą paskyrą ir dalintis failais su kitais per Autodesk paskyrą internete.

Dokumentacijos įrankiai

AutoCAD pristato pirmaujančius dokumentacijos įrankius, remiantis beveik 30 metų patirtimi. Šių įrankių pagalba galima importuoti modelius iš įvairių kitų formatų ir automatiškai generuoti intelektualias dokumentacijas.

Lankstesnis projektavimas

Naujos AutoCAD funkcijos padeda greitai realizuoti projektavimo idėjas. Su paviršių, kietųjų kūnų bei tinklinio modeliavimo įrankiais AutoCAD 2013 tampa itin lanksčia ir puikiai valdoma projektavimo sistema. Be to, su galingu „Poin Cloud“ įrankiu galima importuoti itin itin didelės raiškos skanuotus objektus, kas leidžia pradėti projektavimą atsižvelgiant į esamus aplinkos parametrus.

PDF formato panaudojimas

Galimybė importuoti PDF kaip braižymo pagrindą. PDF formato failai importuojami lygiai taip pat kaip ir DWG, DWF™, DGN ar kiti formatai. Braižant ant PDF formato projekto, kurį importavote kaip braižymo pagrindą, galima naudoti standartinius AutoCAD pritraukimus (pvz.: prie apskritimo vidurio, prie linijos galo ir t.t.).

Paprastesnis 3D masyvų valdymas

Tapo dar paprasčiau redaguoti ir valdyti masyvus. Jų susiejimas neišyra, pakeitus eilučių aukštį, stulpelių plotį, nurodžius kitą kelią kuriuo turi eiti masyvas, ištrinus ar pridėjus masyvo elementą.

Techninės ir programinės įrangos suderinamumas

AutoCAD 2013 programa yra suderinta su visomis prieš tai buvusiomis programinės įrangos versijomis (AutoCAD LT ir AutoCAD). AutoCAD 2013 leidžia saugoti brėžinius daugeliu skirtingų formatų tokių kaip: R14 DWG ir R12 DXF. Programa suderinta ir veikia su 32-bit ir 64-bit visomis Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista ir Microsoft Windows 7 versijomis. Taip patv versija pritaikyta Mac veiks ant Mac OS X Lion operacinės sistemos.

Savybės AutoCAD 2016 AutoCAD LT 2016
Vartotojo sąsaja
ViewClube +
Užduočių sąsaja + +
Komandinės eilutės priedai + +
Dokumentacija
Specialūs įrankiai +
Parametrinis braižymas +
Duomenų atvaizdavimas lentelėje +
Parametrų ribojimas dinaminiuose blokuose. +
Project Manager + +
Dinaminiai blokai + +
Įrankių paletė + +
Savybių atvaizdavimas tekstiniame faile + +
Projekto konceptas ir 3d modeliavimas
Modelio dokumentacija +
Sąsaja su Autodesk Inventor +
3D paviršiaus tinklinis modeliavimas +
Laisvos formos modeliavimas +
Dinaminė vartotojo kordinačių sistema +
Taškų debesys +
Trukdžių tikrinimas +
Analizės įrankiai +
3D geometrijos perdarymas į 2D +
Perspektyvi peržiūra +
 „Eik per“ navigacija +
Pateikimas
Fotorealistinis atvaizdavimas +
Šviesos šaltiniai (fotometriniai) +
Medžiagos +
Atvaizdavimas (vizualizacijos stiliai, skaidrumas, briaunų efektas) +
Skaidrūs paviršiai +
Realaus laiko šešėliai +
Animacija +
Perdavimas
3D DWG failo publikavimas +
STL failų 3D spausdinimas +
DWG konvertavimas + +
Perdavimo rinkinių sukūrimas + +
DWF formato failų redagavimas + +
Programinės įrangos valdymas
Tinklinė licencija +
Standartiniai CAD įrankiai +
Kelių profilių palaikymas +
Prenumeratoriams galimybė gauti Autodesk Vault +
Atstatymų įrankis + +
Pasirinktinių nustatymų perkėlimas + +

AutoCAD programos

AutoCAD LT

AutoCAD LT 2014AutoCAD LT – tai nesudėtingiems (2D) projektams braižyti skirta programinė įranga.  AutoCAD LT turi puikias dvimačio (2D) projektavimo ir brėžinių formatavimo priemones. Programinė įrangos aplinka yra patogi, programa pasižymi paprastomis redagvaimo ir braižymo priemonėmis. AutoCAD LT programa skirta PC ir Mac kompiuteriams.

Išsamiau apie projektavimo programą AutoCAD LT anglų ir rusų kalbomis.

AutoCAD Architecture

AutoCAD Architecture 2014AutoCAD Architecture programinė įranga, sujungia architektūrinio projektavimo priemones su visiems gerai žinoma AutoCAD programinės įrangos darbo aplinka. Tai padidina projektavimo našumą bei pagerina bendradarbiavimą su architektūros programine įranga, kurios pagrindą sudaro viena iš pasaulyje pirmaujančių CAD programų.

AutoCAD Electrical

AutoCAD Electrical 2014AutoCAD Electrical – elektros ir automatikos sistemoms projektuoti skirta programinė įranga. Sukurta elektros sistemų valdymui, AutoCAD Electrical projektavimo programinė įranga apima visą AutoCAD funkcionalumą bei  komplektą elektronikos CAD funkcijų. Išsami simbolių biblioteka ir įrankiai, automatizuotas elektros sistemų  projektavimas padeda sutaupyti daug laiko.

Išsamiau apie elektros sistemų projektavimo programą AutoCAD Electrical anglų ir rusų kalbomis.

AutoCAD Mechanical

AutoCAD Mechanical 2014AutoCAD Mechanical – tai gamybai skirta projektavimo ir braižymo programinė įranga. Ši AutoCAD dalis viena iš pasaulyje pirmaujančių 2D CAD projektavimo programinių įrangų. Programoje įdiegta išsami standartais pagrįsta dalių ir įrankių automatizuota biblioteka, kuri paspartina bendrą mechaninių CAD uždavinių ir mechaninio projektavimo procesą.
Mechanical projektavimo programinė įranga padeda sutaupyti laiką projektavimo metu, todėl galite jį išnaudoti inovacijų diegimui.

Išsamiau apie projektavimo programą AutoCAD Mechanical anglų ir rusų kalbomis.

AutoCAD Civil 3D

AutoCAD Civil 3D 2014  AutoCAD Civil 3D programa, kuri yra Autodesk Infrastructure Design Suite paketo dalis, statybos informacijos modeliavimui (BIM) sprendimas, skirtas statybos inžinerijos projektavimui ir dokumentacijai. Civil 3D yra įrankis, skirtas statybų inžinieriams, rengėjams ar projektuotojams ir naudojamas dirbant su transporto, žemės vystymo bei vandens projektais.

AutoCAD Map 3D

AutoCAD MAP 3D 2014AutoCAD  Map 3D kartografavimo programinė įranga, kuri skirta modeliu pagrįstam infrastruktūros planavimui bei valdymui, leidžia integruoti CAD ir GIS duomenis į planavimo ir inžinerinius sprendimus. Tuo pačiu erdvinės informacijos intergravimas į duomenų bazes leidžia tą informaciją naudoti visoje organizacijoje, o tai pagerina kokybę, produktyvumą ir turto valdymą.

AutoCAD Design Suite

AutoCAD Design Suite 2014AutoCAD Design Suite Premium yra pats galingiausias AutoCAD įrankis, kuris padeda kurti ir eskizuoti išskirtinius projektus, gali panaudoti projektavimo informaciją iš bet kurio šaltinio, sujungia bei atlieka itin aukštos kokybės projektų atvaizdavimus.