+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu

Cutting 3

Optimalaus išpjaustymo programa

Cutting3

Programa skirta optimalaus išpjaustymo schemų sudarymui. Programa naudoja ypatingai greitą ir efektyvų algoritmą ruošiniams išdėstyti plokštėje. Ši programa tinka tiek stambioms, tiek ir smulkioms ruošinių partijoms. Užduodant išpjaustymo sąlygas galima nusakyti įvairiausius technologinius pjovimo ypatumus: pjūklo storį, pjovimo krypties prioritetą ir pan.

cutting-3-1

Mūsų komandos sukurtas įskiepas (angl. Add-on) Pro100 programos vartotojams leidžia perduoti duomenis į Cutting v3. Įskiepas perduoda ruošinio ilgį, plotį, dangą, briaunuočių schemą ir komentarą, todėl vartotojui nereikia rankiniu būdu suvedinėti informacijos į pjaustymo programą.

cutting-3-2

Programos darbo rezultatas – optimalaus išpjaustymo schema su ruošinių briaunavimu, etikečių spausdinimo lapai ruošinių žymėjimui, įvairios panaudotų medžiagų ir ruošinių ataskaitos ir suvestinės. Viena pagrindinių savybių – galimybė išpjaustymo schemoje rankiniu būdu koreguoti ruošinių išdėstymą. Tai leidžia pakeisti bet kurio ruošinio vietą schemoje, norint gauti norimo dydžio ar formos atraižą. Programoje yra realizuotas medžiagų sandėlis, kur suvedamos įsigytos plokštės.