+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu

Autodesk prenumerata

Optimizuokite savo projektavimo įrankių galimybes

autodesk-subscription-banner-1240x250

Autodesk prenumeratos turėtojai visada gali naudotis pačiais naujausiais ir galingiausiais Autodesk programų ir paslaugų rinkiniais. Turėdami Autodesk prenumeratą Jūs visada gausite naujausią produkto versiją, konsultacijas internetu bei galėsite lengvai aktyvuoti įsigytą programinę įrangą.

Kas yra prenumeratos paskyra?

Nuo šių metų kovo 13 d. Autodesk prenumeratų centras (Subscription center) yra išjungiamas ir darbą pradeda prenumeratos paskyra (Subscription Account).

Ją galima pasiekti šiuo adresu: autodesk.com/account

Tai nauja, paprastesnė ir funkcionalesnė platforma, kurioje galėsite rasti visus turimus produktus, prenumeratas, darbalaukio prenumeratas (Desktop Subscription arba nuomotą programinę įrangą), Cloud atskirai įsigyjamas, arba su programine įranga gaunamas paslaugas ir kt.

Prenumeratos paskyra galės naudotis ne tik prenumeratos turėtojai, bet ir produktus be prenumeratos įsigyję vartotojai. Prisijungę jie galės matyti turimus produktus, jų serijinius numerius, versiją ir kitą reikalingą informaciją.

Prenumeratų vartotojai galės matyti visus siūlomus atnaujinimus (Updates), turimus Cloud kreditus, turimų produktų informaciją (serijinius nr, versijas), prenumeratų sutarčių numerius ir jų galiojimo laiką. Taip pat čia bus galima pateikti prašymą namų naudojimo licencijai gauti.

Čia vartotojai galės užduoti klausimus, kad gautų reikalingą pagalbą.

Perėjimas įvyks automatiškai, todėl papildomai registruotis, ar pildyti duomenis nereikės. Prireikus tiesiog junkitės duomenimis, kuriais jungėtės ir anksčiau prie prenumeratų centro.

Kas yra Autodesk 360?

Kiekvienas užsiregistravęs vartotojas debesų erdvėje gauna 5 Gb erdvės, o prenumeratų turėtojai 25 Gb erdvės, kuria gali naudotis.

Šioje erdvėje jūs galėsite:

Peržiūrėti. Galėsite peržiūrėti ir taisyti 2D ir 3D bylas Autodesk 360 erdvėje, ar mobiliajame prietaise naudodamiesi Autodesk® 360 arba AutoCAD® WS aplikacijas, kurias galite parisiųsti čia: http://www.autodesk.com/mobile-apps.

Bendrauti ir dalintis. Galėsite dalintis bylomis su savo komanda. Kvieskite juos peržiūrėti, komentuoti, žymėti, dalintis, atsiųsti bylas. Kiekvienai bylai galite priskirti teises, kuriomis ja gali naudotis kiti asmenys ir sekti jos aktyvumą.

Išbandyti 3D modeliavimą. Sukurkite 3D modelį iš nuotraukos su Autodesk ReCap.

Pixrl. Pixlr™ yra nemokamos aplikacijos, kurių vartotojai gali redaguoti, kurti ir dalintis paveikslėliais.

Rendering. Suteikia galimybę kurti itin tikroviškas vizualizacijas nenaudojant kompiuterio resursų.

Kaip susikurti Autodesk 360 paskyrą?

Kad galėtumėte pradėti naudotis Autodesk 360 debesų programa pirmiausia turite susikurti asmeninę paskyrą. Kad pasiektumėte šią erdvę galite keliauti per prenumeratų centrą, kur pasirinktumėte „Autodesk 360 Work in the Cloud“, arba pasinaudokite nuoroda: https://360.autodesk.com/landing

Atsidariusiame lange pasirinkite „Create an Account“.

3-1

Užpildę reikiamus laukus pateksite į Autodesk 360 erdvę.

3-2

Kaip susikurti Autodesk paskyrą?

Susikūrus Autodesk paskyrą ( Autodesk Account) jums suteikiama galimybė naudotis keliais Autodesk tinklapiais su vienu prisijungimu. Jūsų Autodesk ID paprastai būna įvardijamas el. pastas, tačiau jūs galite pasirinkti ir kitą prisijungimo vardą. Autodesk paskyroje jūs galite atsisiųsti ir valdyti įsigytą programinę įrangą ir kitas paslaugas.

Tam, kad sukurtumėte Autodesk paskyrą jums reikės:

  1. Keliaukite į tinklapį https://accounts.autodesk.com/LogOn
  2. Pasirinkite Create an Account

AA

  1. Užpildykite visą reikalingą informacijąAA2