+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu

Autodesk licencijos perkėlimas

Autodesk licencijos 2010-2016 metų versijos perkėlimas iš vieno kompiuterio į kitą kompiuterį

Perkelkite Autodesk produktų licencijas iš vieno kompiuterio į kitą, laikinai arba visam laikui. Dauguma Autodesk produktų turi įrankį vadinamą Licence Transfer Utility (LTU) kuris eksportuoja jūsų licenciją iš asmeninio kompiuterio į serverį.

 • KAS GALI NAUDOTIS? LTU paslauga yra prieinama vistiems 2010 ar naujesnės versijos vartotojams. Jeigu esate 2009 ar senesnės versijos vartotojas, naudokitės Portable License Utility (Skaitykite daugiau)
 • AUTODESK ACCOUNT IR INTERNETO RYŠYS BŪTINI. Interneto ryšys yra būtinas norint naudotis LTU. Taip pat būtina turėti Autodesk Account su slaptažodžiu (jį susikurti galima čia: https://registeronce.autodesk.com). Jei komiuteris, iš kurio norite perkelti programinę įrangą sugedo, arba dėl kitų priežasčių negalite pasiekti LTU, susisiekite su mumis.
 • NĖRA PERKĖLIMŲ LIMITŲ. Nėra limituoto skaičiau, kiek kartų galite perkelti savo licenciją iš vieno kompiuterio į kitą.

Tam, kad perkeltumėte savo licenciją, turite atlikti du žingsnius:

 1. Eksportuota turimą licenciją į laikiną „aikštelę“.
 2. Importuoti licenciją į naują kompiuterį.

Eksportavimas

Tam, kad eksportuotumėte licenciją iš savo kompiuterio į Autodesk server:

 1. Paleiskite Licence Transfer Utility (LTU), kurią galite rasti toje pačioje byloje, kaip ir programinė įranga, kurią norite perkelti.

1_4_3_1_1st

Jei nerandate LTU gali būti, kad jūsų produktas nepalaiko lecencijos perkėlimo, arba LTU nebuvo instaliuota su jūsų produktu. Įprastai LTU instaliuojama pagal nutylėjimą, tačiau tai yra pasirenkamas dalykas instaliuojant, todėl jei instaliuojant “nuėmėte varnelę” turėsite instaliuoti LTU iš originalios instaliacijos.

 1. Paspauskite “Sign In”.1_4_3_1_2nd
 2. Įveskite savo Autodesk ID ir slaptažodį. Tada paspauskite “Log In”.1_4_3_1_3rd
 3. Pasirinkite ar norite eksportuoti licenciją Viešai (Public) ar Privačiai (Private).1_4_3_1_4th

Privatus eksportavimas arba Private Export leidžia perkelti programinę įrangą į laikiną „aikštelę“ internete ir vėl instaliuoti ją kitame kompiuteryje tik tam pačiam žmogui, kuris atlieka perkėlimą.

Viešas eksportavimas arba Public Export programonę įrangą iš „aikštelės“ pasiekti ir kitiems įmonės darbuotojams, kurie dirba su tuo pačiu serijiniu numeriu. Jei privačiai eksportuota programinė įranga neinstaliuojama per 14 dienų, ji tampa viešai.

 1. Jei pageidaujate, galite atsispausdinti licencijos informacija, tada paspauskite mygtuką “Finish”. Pasirodęs License Export Confirmation ekranas, patvirtina, kad eksportavimas buvo sėkmingai atliktas į Autodesk server.1_4_3_1_5th - Copy

Importavimas

Po to, kai sėkmingai perkėlėte licenciją į Autodesk serverius jums reikia instaliuoti programinę įrangą naujame kompiuteryje iš naujo, tada importuoti licenciją.

 1. Įsitikinkite, kad naująjame kompiuteryje yra instaliuota Autodesk programinė įrangą, kurią norite įkelti. Paleiskite Licence Transfer Utility (rasite ją, toje pačioje byloje, kur instaliuota programinė įranga).
 2. Paspauskite “Sign In”.

1_4_3_1_6th

 1. Įveskite savo Autodesk ID ir slaptažodį. Tada paspauskite “Log In”.

1_4_3_1_3rd - Copy

 1. License Import Confirmation langas parodo, kad importavimas atlikats sėkmingai į naująjį kompiuterį. Jei pageidaujate, galite atsispausdinti patvirtinimą. Paspauskite “Finish”.

1_4_3_1_8th