+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu
Architektams

Iki 2011 metų savo produktų asortimente mes neturėjom programinės įrangos, kuri tiktų architektams, kurių darbo specifika yra interjerų ir eksterjerų projektavimas. Situacija pasikeitė iš esmės, kuomet mes oficialiai pradėjom prekiauti Trimble (anksčiau Google) SketchUp Pro programa, kuri puikiai tinka tiek architektams, tiek kraštovaizdžio projektuotojams, tiek inžinieriams. Šios projektavimo programos spartus populiarėjimas pasaulyje rodo, kad rinkoje atsirado itin patrauklus bei savo savybėmis ir galimybėmis konkurencingas produktas.


Autodesk-AutoCAD

Universali automatizuoto projektavimo progarma AutoCAD

AutoCAD – tai populiariausia pasaulyje grafinė automatizuoto projektavimo sistema, skirta sudėtingų dvimačių (2D) ir trimčių (3D) erdvinių konstrukcijų modeliavimui, braižymui, vizualizacijos kūrimui, dokumentacijos ruošimui bei duomenų dalijimuisi.

SketchUp Pro

3D projektavimo programa SketchUp

SketchUp – tai Trimble kompanijai priklausanti trimačių modelių kūrimo CAD sistema, kuri pastaruoju metu itin sparčiai populiarėja architektų ir dizainerių tarpe. Su SketchUp galite dekoruoti savo kambarį. Sukurti naujus baldus.

Bomizer

Baldų ir interjero projektavimo programa Bomizer

Bomizer – tai populiarios Trimble SketchUp 3D projektavimo programos priedas. Jis yra nedidelių baldų gamybos ar medžio gaminius gaminančių įmonių konstruktorių arba baldų pardavimo salonų dizainerių darbo įrankis.