Autodesk edukacinės licencijos nuo šiol nemokamos!

Autodesk edukacinės licencijos nuo šiol nemokamos!

Nuo 2014 m. spalio 7 d. visos Autodesk edukacinės licencijos tapo nemokamos, siekiant padėti mokymo įstaigoms rengti specialistus.

Tam tikslui buvo sukurta sistema, vadinama ARC (Autodesk Resource Center). Nuo šiol, per šią sistemą yra vykdoma registracija edukacinėms licencijoms gauti, atsisiunčiama programinė įranga ir teikiama visa reikalinga informacija. Ji pasiekiama šiuo adresu: autodesk.com/academic.

Kiekviena akademinė institucija gali naudotis 125 darbo vietomis.

ARC galima rasti naujausias Autodesk programinės įrangos versijas, arba 3-is senesnes versijas nei naujausia. Kai programinė įranga atsisiunčiama ir instaliuojama, akademinė institucija gauna 3-ijų metų naudojimosi licenciją. Po 3–ijų metų programinę įrangą privaloma atnaujinti, kad licencijos būtų pratęstos. Atnaujinimus galima daryti ir anksčiau – pasirodžius naujoms versijoms.

Visą reikalingą pagalbą atsisiunčiant ir instaliuojant edukacines licencijas galima rasti čia: http://knowledge.autodesk.com/installation-and-licensing

Akademinių institucijų registracijos instrukcija:

Pačioje pradžioje patariame paskirti žmogų, kuris būtų atasakingas už jūsų įstaigos licencijų priežiūrą ir kuravimą. Taip bus lengviau sekti turimą programinę įrangą, jos kiekius ir išnaudoti visas teikiamas galimybes.

Pastaba! Kuriant ARC paskyrą naudojami Autodesk ID ir slaptažodis galės būti naudojami ir prisijungiant kituose Autodesk tinklapiuose.

1. Eikite į http://schools.autodesk.com

Čia jūs galėsite sukurti savo Autodesk ID, arba jei esate susikūrę – prisijungti prie jo.

ARC1_1st

2. Netrukus gausite į nurodytą el. pašto adresą paskyros aktyvavimo patvirtinimą. Paspauskite nuorodą, kad aktyvuotumėte paskyrą.

3. Užplidykite informaciją ADD INSTITUTION lentelėje ir pasirinkite savo akademinės institucijos pavadinimą iš sąrašo. Jei pavadinimo nėra, pasirinkite „Other“ ir užpildykite visą reikalingą informaciją.

Dabar galite atsiųsti pageidaujamą programinę įrangą.

Dėmesio!!! Tiek registracija ARC, tiek edukacinės licencijos yra nemokamos tik akademiniams tikslams. Šie apribojimai ir teisės yra numatytos „Terms and Conditions“ sutartyje. Pažeidus sutarties sąlygas ir naudojant licencijas komerciniams tikslams, taikomos sankcijos.

admin

Website: