+370 5 2627490 info@cadteam.lt

Menu
SketchUp Pro 2013 programos atnaujinimai

SketchUp Pro 2013 programos atnaujinimai

In Naujienos | 2013-06-06


SketchUp Pro
SketchUp – tai 3D modeliavimo programa, sukurta tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Nuo kitų 3D modeliavimo programų SketchUp išsiskiria paprasta ir greitai perprantama aplinka, todėl ją vis dažniau naudoja nedidelės įmonės, individualia gamyba užsiimantys asmenys bei architektai. Šią 3D programą ypač mėgsta jaunoji projektuotojų karta.
2013 metais SketchUp programa vėl pasipildė naujomis savybėmis, leidžiančiomis projektuotojui jaustis dar komfortabiliau įgyvendinant klientų poreikius.

SketchUp ProSketchUp – tai 3D modeliavimo programa, sukurta tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Nuo kitų 3D modeliavimo programų SketchUp išsiskiria paprasta ir greitai perprantama aplinka, todėl ją vis dažniau naudoja nedidelės įmonės, individualia gamyba užsiimantys asmenys bei architektai. Šią 3D programą ypač mėgsta jaunoji projektuotojų karta.

Itin sparčiai pasaulyje didėjantis SketchUp programos populiarumas įpareigoja jos gamintojus nuolat rinkai pateikti programos atnaujinimus. 2013 metais SketchUp programa vėl pasipildė naujomis savybėmis, leidžiančiomis projektuotojui jaustis dar komfortabiliau įgyvendinant klientų poreikius.

2013 metais pateiktos SkecthUp programos naujovės:

 

Pristatome įskiepių biblioteką.
Ar norėtumėt, kad nauji SketchUp įskiepai butų įdiegiami taip paprasta, kaip bet kokiame išmaniajame telefone? 2013 metų versija yra labai paprastai ir greitai pritaikomas individualiems poreikiams. Dabar galite susirasti, atsisiųsti ir įsidiegti įskiepius neišjungiant SketchUp programos. Visi naudingi įskiepiai vienoje vietoje – naujoje įskiepių bibliotekoje.

 

Medžiagų priskyrimas.
Nuo šiol galite lengvai keisti projektuojamų objektų spalvas ir medžiagas. Tiesiog pasirinkite standartinėje bibliotekos esančią medžiagą arba susikurkite savo. Kūnui priskirta medžiaga gali būti sukiojama, įvertinami jos parametrai ir pan. Jūs netgi galite sujungti kelias medžiagas į vieną junginį ir taip prisikurti įvairiausių medžiagų.

 

Masyvų kopijavimas.
Nuo šiol SketchUp leidžia lengvai daryti objektų ar jų junginių kopijas kelių klaviatūros mygtukų paspaudimu.  Todėl dabar galima kopijas lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą, daryti kopijų tiek, kiek jums reikia ir pan. Tiesiog objektų kopijavimas nuo šios paprastas kaip niekada.

 

Greitas vektorinis atvaizdavimas.
Kuomet prireikia spausdinti didelius brėžinius, geriausia tai daryti prieš tai konvertuojant savo SketchUp modelius į vektorinį formatą. Tokiu būdu linijos tampa ryškesnės ir geriau matomos sudėtinguose brėžiniuose. Be to, pats vektorinis atvaizdavimas yra greitesnis nei anksčiau.

 

Spartus objekto perbraižymas.
Kiekvieną kartą, kuomet ekrane matomas objektas yra didinimas/mažinamas arba keičiama jo vieta, tuo pačiu metu automatiškai yra perbraižomas pats maketas, todėl pasikeitimai ekrane vyksta gana lėtai. Nuo šiol ši problema išspręsta ir bet kokie pakeitimai vyksta greitai, net jei jie atliekami su sudėtingais objektais.

 

Puslapių numeracija ir jų grupės.
Kitas mažas, bet labai naudingas dalykas – puslapių numeracija ir jų grupės, kas leidžia lengvai spausdinti ir eksportuoti dokumentus ar jų grupes pagal jūsų poreikius.

 

Brūkšneliniai matmenys.
Matmenų atvaizdavimas yra labai svarbus, todėl nuo šiol visi matmenys turi brūkšnelius, kurie leidžia aiškiai suprasti pačius matmenis ir jų dydžius.

 

Patogesni įrankiai Windows aplinkoje.
Iki šiol buvo įprasta, kad visa SketchUp įrankių meniu juosta visada yra matoma bet kuriame programos lange. Iš tiesų, toks įrankių meniu juostos įkyrus vaizdavimas nėra geras dalykas. Nuo šiol įskiepių meniu juosta yra lengvai pritaikoma tavo poreikiams – galima ją išjungti, matyti tik tam tikruose programos languose arba pačiam susikurti įskiepių meniu juostas iš skirtingų mygtukų.

 

Video failų eksportavimas.
Nuo šiol eksportuoti aukštos kokybės SketchUp animacijas yra labai lengva. Dabar galima standartinį 720 pikselių raiškos failą išsaugoti trimis skirtingais formatais: H264, AVI ir WebM. Todėl video kokybė yra dar geresnė, o failo dydis yra ženkliai mažesnis.

 

Dar geresnės didinimo galimybės.
Nuo šiol objektą galima ekrane padidinti dešimtis kartu – nuo 1000% iki 10 000%. Todėl jūsų suprojektuota sofa gali būti išdidinta iki Jupiterio planetos dydžio.

     

 Daugiau apie projektavimo programą SketchUp skaitykite čia.